Безпека життя дітей турбує кожного. Як навчити малят правил безпеки?

У цікавій ігровій формі педагоги ДНЗ ознайомлюють малят з основними правилами безпеки як вдома так і в громадських місцях.

Трудове виховання в дитячому садочку

До його змісту входить ознайомлення дошкільнят із працею дорослих та безпосередня трудова діяльність (самообслуговування, трудові доручення, художня праця...) Але праця малят тісно пов'язана з грою.

Завдання  педагогів - пробудити у дітей інтерес до самостійності, бажання виконувати посильні трудові доручення, важливість різноманітних трудових професій в нашому житті, здатність оцінювати результат праці та поважати працю інших людей.

Велика увага приділяється в садочку найменшим дошкільнятам.

Педагоги   намагаються цікаво і весело проводити освітньо-виховну роботу з малятами

Батьки приймають активну участь в виховному процесі.

Ляльковий театр казки "РУКАВИЧКА" (група раннього віку "Віночок")