Історія

У 1948 році в невеличкій старенькій хатинці був відкритий перший дитячий садок. В ньому була одна-єдина група дітей різного дошкільного віку з 25 чоловік.

Першою завідуючою була Корибут Євдокія Євдокимівна. Єдиною вихователькою була Білецька Євдокія Володимирівна, яка мала середню спеціальну освіту.

А нянею в садочку працювала Айшбель Ірина Карпівна. Смачні страви для малечі готувала Дробницька Ніла Ільківна.

Ішли роки, місто розбудовувалось, розросталося, в тому 1952 році дитячий садок перевели в інше, більш пристосоване приміщення по вулиці Котляревського, де розміщувався колись райком партії. Це була невелика одноповерхова споруда, але проти першої хатинки вона здавалася раєм.

Декілька років підряд в дошкільному закладі добудовувались групи, кухня. І в 1959 році в садочку було вже 4 групи.

За цей час змінилося кілька завідуючих. Очолювали цей садочок прекрасні, віддані роботі і дітям люди, чудові жінки, які зігріли теплом свого серця цю невеличку оселю та її маленьких мешканців.

Поступово збільшувалась кількість вихователів, зростав їх професійний рівень: всі вони мали спеціальну середню та вищу педагогічну освіту. Це були цікаві, безмежно люблячі дітей, віддані роботі, енергійні, прекрасні душею люди.

Часи змінювались на краще. Наш Бориспіль перетворився на сучасний районний центр з багатоповерховими житловими будинками, культурними центрами та підприємствами.

Збільшувалась кількість дитячого населення і з'явилася потреба в будівництві у місті великого дошкільного закладу.

Так, 16 квітня 1976 року по вулиці Лермонтова привітно відчинив двері затишний, світлий дитячий заклад №1, який був розрахований на двісті вісімдесят місць.

Першою завідуючою ясел-садка була призначена Аврамчук  Галина Калинівна. Під чуйним поглядом молодої, енергійної завідуючої завершувалося будівництво ясел-садка.