Розклад організованої діяльності
РОЗКЛАД ОРГАНІЗОВАНОЇ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
по віковим групах на 2014-2015 н. р.
дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу №1
Назва групи | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця |
«Віночок» Ранній вік
| 1.Музичний р. 08.50 2.Художня літер.09.20 | 1.Фізичний розв. 08.50 2. Сенсорн. розв. (математика 1-3 т. конструюв.2-4 т.) 09.20
| 1.Дитина у довкіл.1-3 т. 8.50 Віконечко у прир.2-4 т. 2.Образотворча діяльн.: (малювання) 09.20 | 1.Музичн.розв. 08.50 1.Мовлен.спілк.09.20 | 1.Фізичн.розв. 08.50 2.Образотворч.діяльн.: (аплікац.1-3 т. ліплен.2-4 т.) 09.20
|
«Вишенька» Ранній вік
| 1.Дитина у довкіл.1-3 т. 8.50 Віконечко у природу 2-4 т. 2.Образотворча діяльн.: (малювання) 09.20
| 1.Фізичний розв.09.05 2.Сенсорн.розв. (математика 1-3 т. конструюв.2-4 т.) 09.20 . | 1.Музичний р.08.50 2.Мовлен.спілк.09.20
| 1.Фізичний розв.08.50 2.Образотворч.діяльн.: (аплікац.1-3 т. ліплен.2-4 т.) 09.20
| 1.Музичний р.08.50 2.Художня літер.09.20
|
«Малинка» Ранній вік
| 1.Фізичн.розв. 08.50 2.Образотворч.діяльн.: (аплікац.1-3 т. ліплен.2-4 т.) 09.20
| 1. Сенсорн. розв. (математика 1-3 т. конструюв.2-4 т.) 08.50 2.Музичний р. 16.00 | 2.Мовлен.спілк.08.50 2.Фізичн.розв. 09.20
| 1.Дитина у довкіл.1-3 т. 8.50 Віконечко у природу 2-4 2.Образотворча діяльн.: (малювання) 09.20 | 1.Музичний р.09.05 2.Художня літер.09.30
|
«Перлинка» Молодша гр.
| 1. Музичний р. 09.05 2.Художня літер.09.30
2п.дня-сюж.роль гра
| 1.Дитина у довкіл.1-3 т. Віконечко у прир.2-4 т. 08.50 2.Образотворча діяльн.: (малювання) 09.30
2п.дня-народознавство,СХД
| 1.Фізичний розв. 08.50 2. Логіко-матем. р. 1-3 т. конструюв.2-4 т.) 09.30
2п.дня-діти і їх права; -театраліз. діяльн.
| 1.Музичний р. 09.05 2.Мовлен.спілк.09.30
2п.дня-ОБЖД 1т.-валеологія, 3т.-гендерне вих. | 1.Фізичний розв.09.05 2.Образотворч.діяльн.: (аплікац.1-3 т. ліплен.2-4 т.) 09.30 2 п.дня-розваги: 1 т.-фізкульт. 2 т.-музична |
Назва групи | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця |
«Ромашка» Молодша гр. | 1.Фізичнй розв.09.05 2.Образотворч.діяльн.: (аплікац.1-3 т. ліплен.2-4 т.) 09.35
2п.дня-народознавство,СХД | 1.Музичний розв.08.50 2.Логіко-матем. р. 1-3 т. конструюв.2-4 т.) 09.30 2п.дня-сюж.роль гра | 1.Дитина у довкіл.1-3 т. Віконечко у прир.2-4 т. 08.50 2.Образотворча діяльн.: (малювання) 09.30
2п. дня-діти і їх права; -театраліз. діяльн. | 1.Фізичнй розв.09.05 2.Мовлен.спілк.09.30
2п. дня-ОБЖД 1т.-валеологія, 3т.-гендерне вих.
| 1.Музичний розв.09.20 2.Художня літер.09.30
2 п. дня-розваги: 2 т.-фізкульт. 3 т.-музична |
«Капітошка» Середня гр. | 1.Образотворч.діяльн.: (аплікац.1-3 т. ліплен.2-4 т.) 08.55 1.Музичний розв.09.25
2 п. дня-розваги: 1 т.- музична 4 т.- фізкульт.
| 2.Мовлен.спілк.08.50 1.Фізичнй розв.09.25
2п. дня-художня праця; -ОБЖД: 1т.-валеологія, 3т.-гендерне вих.
| 1.Музичний розв.09.05 1.Логіко-матем. р. 1-3 т. конструюв.2-4 т.) 09.45 2п. дня-діти і їх права; -театраліз. діяльн. | 1..Художня літер.08.55 2.Фізичнй розв.09.25
2п. дня-гурткова робот. -народознавство, СХД | 1.Дитина у довкіл.1-3 т. Віконечко у прир.2-4 т. 08.50 2.Образотворча діяльн.: (малювання) 09.30 2п. дня-сюж. роль. гра;
|
«Метелик» Середня гр. | 1.Логіко-матем. р. 1-3 т. конструюв.2-4 т.) 08.50 1.Фізичнй розв.09.25
2 п. дня-розваги: 1 т.- фізкульт. 4 т.- музична | 1.Музичний розв.09.10 2.Образотворч.діяльн.: (аплікац.1-3 т. ліплен.2-4 т.) 09.45 2п. дня-діти і їх права; -театраліз. діяльн. | 1.Фізичнй розв.09.10 2.Художня літер.09.45
2п. дня-гурткова робот. -народознавство, СХД | 1.Мовлен.спілк.08.50 2.Музичний розв.09.20
2п. дня-художня праця; -ОБЖД: 1т.-валеологія, 3т.-гендерне вих.
| 1.Дитина у довкіл.1-3 т. Віконечко у прир.2-4 т. 08.50 2.Образотворча діяльн.: (малювання) 09.30
2п. дня-сюж. роль. гра;
|
«Калинка» Середня гр. | 1.Дитина у довкіл.1-3 т. Віконечко у прир.2-4 т. 09.00 2.Образотворча діяльн.: (малювання) 09.40
2 п. дня-розваги: 2 т.- фізкульт. 3т.- музична
| 1.Мовлен.спілк.09.00 2.Фізичнй розв.09.55
2п. дня-художня праця; -ОБЖД: 1т.-валеологія, 3т.-гендерне вих.
| 1.Образотворч.діяльн.: (аплікац.1-3 т. ліплен.2-4 т.) 09.00 2.Музичний розв.09.40
2п. дня-сюж. роль. гра;
| 1.Логіко-матем. р. 1-3 т. -конструюв.2-4 т. 09.00 2.Фізичнй розв. 09.55
2п. дня-гурткова робот. -народознавство, СХД | 1.Художня літер.09.00 2.Музичний розв.09.40
2п. дня-діти і їх права; -театраліз. діяльн.
|
Назва групи | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця |
«Веселка» Старша гр.
| 1.Дитина у довкіл. 09.00 2.Художня літер. 09.40 3.Музичний розв. 10.25
2п. дня-діти і їх права; -театраліз. діяльн
| 1.Мовлен.спілк. 09.00 2.Образотворч.діяльн.: - ліплен. 09.40 3.Фізичнй розв. 10.40 зал
2п. дня-гурткова робот. -народознавство, СХД | 1.Логіко-матем. р. 09.00 2. Образотворч.діяльн.: -аплікація 1-3 т. -конструювання 2-4 т.09.40 3.Музичний розв.10.05
2 п. дня-розваги: 1 т.- фізкульт. 3т.- музична
| 1.Грамота Підготовка руки до письма 09.00
2п. дня-художня праця; -ОБЖД: 1т.-валеологія, 3т.-гендерне вих. | 1.Віконечко у прир. 09.00 2.Образотворча діяльн.: (малювання) 09.40 3.Фізичнй розв. 10.25
2п. дня-сюж. роль. гра; -колективна праця . |
«Умка» Старша гр. | 1.Дитина у довкіл. 09.00 2.Художня літер. 09.40 3.Фізичнй розв. 10.30 2п. дня-художня праця; -ОБЖД: 1т.-валеологія, 3т.-гендерне вих. | 1.Мовлен.спілк. 09.00 2.Музичний розв. 09.35 3.Образотворч.діяльн.: - ліплен. 10.25
2п. дня-діти і їх права; -театраліз. діяльн.
| 1.Грамота Підготовка руки до письма 09.00
2 п. дня-розваги: 2 т.- фізкульт. 3 т.- музична
| 1.Логіко-матем. р. 09.00 2. Образотворч.діяльн.: -аплікація 1-3 т. -конструюв. 2-4т. 09.40 3.Фізичнй розв. 10.40 зал 2п. дня-гурткова робот. -народознавство, СХД | 1.Віконечко у прир. 09.00 2.Образотворча діяльн.: (малювання) 09.40 3.Музичний розв. 10.35
2п. дня-сюж. роль. гра; -колективна праця
|
«Сонечко» Старша гр. | 1.Дитина у довкіл. 09.00 2.Художня літер. 09.40 3.Фізичнй розв. 10.55 2п. дня-художня праця -ОБЖД: 1т.-валеологія, 3т.-гендерне вих.
| 1.Грамота Підготовка руки до письма 09.00 2..Музичний розв. 10.10
2п. дня-діти і їх права; -театраліз. діяльн.
| 1.Мовлен.спілк. 09.00 2.Образотворч.діяльн.: - ліплен. 09.40 3.Фізичнй розв. 10.35 зал
2 п. дня-розваги: 2 т.- фізкульт. 4 т.- музична
| 1.Логіко-матем. р. 09.00 2. Образотворч.діяльн.: -аплікація 1-3 т. -конструюв.2-4 т. 09.40 3.Музичний розв. 10.25 2п. дня-гурткова робот. -народознавство, СХД | 1.Віконечко у прир. 09.00 2.Образотворча діяльн.: (малювання) 09.40
2п. дня-сюж. роль. гра; -колективна праця
|
«Бджілка» Санаторна гр. | 1.Віконечко у прир. 08.50 2.Образотворча діяльн.: (малювання) 09.25 3.Музичний розв. 09.55
2п. дня-художня праця; -ОБЖД: 1т.-валеологія, 3т.-гендерне вих.
| 1.Грамота Підготовка руки до письма 09.00
2п. дня-гурткова робот. -народознавство, СХД | 1.Мовлен.спілк. 08.50 2.Образотворч.діяльн.: - ліплен. 09.25 2.Фізичнй розв. 09.55
2п. дня-сюж. роль. гра; -колективна праця (для старш.дошк.)
| 1.Логіко-матем. р. 08.50 2. Образотворч.діяльн.: -аплікація 1-3 т. -конструюв. 2-4т. 09.25 3.Музичний розв. 09.45
2п. дня-діти і їх права; -театраліз. діяльн.
| 1.Дитина у довкіл. 08.50 2.Художня літер. 09.25 3.Фізичнй розв. 10.05 зал
2 п. дня-розваги: 4 т.- фізкульт. 1 т.- музична
|