Наш дитячий садок

В ДНЗ створені прекрасні умови для освітньо – виховної роботи з малятами.

Кожна дитина є в центрі уваги, оточена турботою, розумінням, а головне – любов’ю.

Дошкільний навчальний заклад №1 був заснований
 в 1948 році і розміщувався в маленькій хатинці.
 Це був перший дитячий садок в місті.
 Саме з нашого садочка пішов розвиток дошкільної освіти у м.   Бориспіль.

16 квітня 1976 року  дітвору радо зустріла нова будівля дитячого садка.

На даний час у дитячому садочку успішно проводиться
  освітньо-виховна робота
  з дітьми дошкільного віку – з 2-х до 6 – ти років.

Ми вважаємо що діти отримують користь відвідуючи дитячий садок, і прагнемо заохочувати всіма можливими способами їх цілісний розвиток, експериментування, співучасть, благополучча.

Ми вважаємо, що є частиною сім'ї дитини і завжди раді бачити батьків у себе - ви нам допомагаєте, ви наші партнери у справі виховання і навчання.

Ми намагаємось у своїй навчально-виховній роботі зважати на індивідуальні потреби і здібності дитини, дізнаватись про її сильні сторони, інтереси і уподобання.

ЯСКРАВІ ІГРОВІ МАЙДАНЧИКИ                                                         ЗАТИШНІ ІГРОВІ КІМНАТИ

ДЛЯ ВЕСЕЛОЇ ГРИ МАЛЯТ

Обладнано зручний і просторий музичний зал, фізкультурний зал, функціонує кабінет психолога, логопеда, медичний кабінет.

В садочку малятам весело гратись – і в грі пізнається весь світ неосяжний.
                             У казку малята можуть завітати ,
                             картину створити,
                             будинок зліпити,
                             на нові планети до зірок злетіти -
                             бо ігри дитячі для малят - це навчання, це пошук,
                                                                                            це творчість, це шлях до зростання!!!