Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

У дошкільному навчальному закладі  функціонує 12 груп, з них:

- 3 групи раннього віку (з 2-3 років);

- 3 групи молодшого дошкільного віку (з 3-4 років);

- 3 групи середнього дошкільного віку (з 4-5 років);

- 2 групи старшого віку (з 5-6 років);

- 1 група - санаторна (з 3-6 років)

МОВА НАВЧАННЯ в ДИТЯЧОМУ САДКУ - УКРАЇНСЬКА

Режим роботи - 10.5 годин

Вдитячому садку працюють гуртки на платній основі - англійська мова

- хореографічна студія.

Всі бажаючі малюки можуть відвідувати їх .

Головна мета педагогічного колективу – здорова і щаслива дитина, забезпечення гармонійного розвитку малят як неповторної і творчої особистості.

Основні  завдання закладу в 2014-2015 н.р.:

1. Задовольняти потреби громадян в здобутті дітьми дошкільної освіти;

2. Створювати сприятливі умови для виховання, навчання, збереження і зміцнення   здоров'я дітей дошкільного віку; формування здорового способу життя, бережливого  ставлення кожної дитини до власного здоров'я.

3. Розвивати творчі здібності та інтереси дітей.

4. Продовжувати працювати за програмою виховання і навчання дітей «Дитина», «Впевнений старт» та методичними рекомендаціями до програм шляхом підвищення дидактичної компетентності педагогів.

5. Реалізовувати завдання з виховання в дітей любові до України, формування рис громадянина української держави, розвиненої духовності, моральності, екологічної культури.

6. Активізувати спільну роботу ДНЗ та сім’ї щодо зміцнення фізичного та психічного здоров'я дітей, попередження дитячого травматизму, забезпечення соціальної охорони в тому числі правового захисту..

7. Удосконалювати роботу щодо формування мовленнєвої компетентності дитини шляхом застосування комплексу методів та прийомів в різних видах діяльності.

8. Здійснювати кваліфіковану допомогу в корекції мовленнєвих вад та психічних розладів

дошкільників;

9. Надання старшим дошкільнятам рівних стартових можливостей для шкільного навчання. Підготовка шестирічок до школи.

10. Підвищення професійної майстерності вихователів на основі досягнень психолого-педагогічних наук, передового досвіду ДНЗ міста, вихователів свого ДНЗ;

Пріоритетні напрямки роботи ДНЗ:

1. Спрямування виховної роботи  на формування понять цінностей здоров’я та здорового способу  життя.

2. Активізація пізнавальної діяльності дошкільників в процесі ознайомлення з природою.

4. Розвиток художньо-мовленнєвої  компетентності дошкільнят.

3. Продовжувати працювати над розвитком трудового виховання на основі оволодіння дітьми соціальним досвідом, формуванням самостійності, творчості, активності, ініціативності.